Sedm Hříchů 10.díl - Zmatek

12. července 2010 v 7:26 | shannaroo-chan |  Sedm Hříchů
Len pre info pôvodně bola sestrou Taychi Miku-chan ale kedže tá zrušila spoluaminitu na ich blogu(a ja som ju nikdy ani nezpoznala) tak som ju nahradila Rakí :3
31
Z minulého dílu:
Kakashi mi jěště před odchodem vybral bouchačku, a šli vyšli jsme ven. Do večerního šera..
-------

Tentokrát jsem pře vodopád rychle přeběhla, ale mokrá jsem byla stejně. Bylo vcelku teplo, takže mi to nevadila, ale mokré šaty přilínali na tělo a já si nemohla nevšimnout Irukových "nenápadných" pohledů.

"Vrátíme se. Už je pozdě" zazněl Kakashiho rozkaz. Tenhle chlápek je opravdu podivín. Vždy je více-méně tichý, moc se neusmívá a trochu krutý a necitlivý. Tak ho vidím já. Ovšem myslím že Kimi ho má ráda. Ale vlastně to vůbec není moje starost.

"Au!"
"Aaah! Promiň Minako! Jsi v pořádku?!" Byla neděle, přesně měsíc od mé první návštěvy Murder Hill. Hodně jsem se zlepšila. Ve všem. Povedlo se mi porazit Minako- nejsilnější člen jejich skupinky hned po Kakashim. Pořád jsem s tím člověkem moc nevycházela. Můj tréning byl docela zajímavý dělala jsem snad všechno od meditací na stromě, rvaní se pod vodou, střílení, a něčeho podobného breakdance-u - to jako že jsem se naučila salto, a samozřejmě technych s nožmi. Dokonce jsem se je i učila vrhat. To mi ale jěště tak nejde. Nejvíc mi pomáhala Minako, jelikož se specializuje na boj s katanou a to se dá skombinovat s mími noži. Ryuu se vždy jenom díval nebo nebyl k nalezení. Mně to nevadilo, raděj jsem nechtěla vědět co dělá. Ale tomu se asi vyhnout nedalo..

V tu noc jsem pochopila proč se všichni tak snažili, abych se uměla bít. Bylo kolem půlnoci když jsem se vzbudila na zápach něčeho hořícího. Celá pagoda byla v plamenech. Najednou jsem uslišela výstřel. Pak další, a zase. Venku jsem zaregistrovala dvě postavy, poběhujíci mezdi stromy. Spoznala jsem Kakashiho. Střílel na někoho. Popadla jsem pistoli a zběhla dolů schodmi. Ale téměř jsem se na konec schodiště nedostala živá. Mířil na mně chlápek a nebýt Taychi, která mně potkla, trefil by se. Instinktivně jsem se obrátila a začala po něm střílet taky. Uhýbal se dobře, ale to já taky. Poskakovali jsme kolem až jsme se dostali před velké okno, kde jsem -k mojí smůle- uklouzla. Myslela jsem že je po mně když na mně namířil pistoli. Ale nebylo tomu tak. Najednou se odněkud vynořila Rakí s katanou v ruce. Nevím co se stalo. Katana se zastavila u krku nepřítele, výstřel, slyšet škřipot rozbytého, padajícího slka, pár střípků se mi zabodlo do zad, Taychin pláč, Rakí ležela na zemi, v mláce krvi. Z venku se ozvalo několik výstřelů a bolestný výkřik.
"RIKU!!!!!!!" někdo na mně zařval.
"RIIKUU!!!!!!!" zase. V tom jsem si uvědomila kde jsem. A proč na mně křičí.

-----
Heheeeee xD tak co?

A tady jsou ti, co chtěli abych jim dala vědět kdy vyjde new díl. Jestli tam nejste nebo chcete být, tak napište do komentu ju? XD (ten zonam sem budu dávat vždy takže se ozvěte jen když něco chcete změnit ju? xD)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JuMi JuMi | Web | 18. července 2010 v 12:35 | Reagovat

Dobrý díl, ale takhle to useknout tse :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama